Společnost Bříza výtahy s.r.o. úspěšně působí na českém trhu od roku 1991. V roce 2003 jsme se stali společností s ručením omezeným. Také jsme členem Českého sdružení pro výtahovou techniku.

Jsme renomovaná firma s dlouholetými zkušenostmi, která již několik let působí v oblasti využití LED technologií ve výtahové technice. Jedná se zejména o osvětlení výtahových šachet, osvětlení kabin a osvětlení nástupišť. Díky získaným zkušenostem jsme se rozhodli nabízet komplexní služby v této oblasti pro všechny druhy svítidel včetně atypických a také pro všechny typy objektů, bytových domů, veřejných budov a dalších prostor včetně venkovních ploch a prostranství. Některé z těchto prostor jsou dokonce osvětleny nepřetržitě. Nechte si od nás poradit, myslete ekonomicky a šetřete životní prostředí.

V roce 2013 jsme založili divizi ECONOMY SET. V rámci této divize poskytujeme špičkové služby a dodávky v oblasti ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů.

as

Zašlete nám vaši poptávku. Vypracujeme vám nezávaznou nabídku a předběžnou cenovou kalkulaci včetně analýzy stávajících svítidel a návrhu ekonomicky výhodnější varianty. Nabízíme individuální přístup ke všem zakázkám. Realizujeme také nestandardní a atypické požadavky. Spolupracujeme s předními výrobci LED osvětlení. Dodržujeme všechny platné předpisy a normy.

Víte, jak vysoké máte náklady na umělé osvětlení? Zajímává vás, jak můžete ušetřit nebo jaká je cena ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů? To jsou správné otázky na naše odborníky. Kontaktujte nás ještě dnes. Rádi a ochotně vám vaše otázky zodpovíme. Působíme v regionu Praha a okolí a Středočeském kraji.

Mezi naše další služby patří servis výtahů, revize výtahů, rekonstrukce výtahů a modernizace výtahů. Dodáváme nové výtahy, výtahové šachty a plošiny.

LED osvětlení od Bříza výtahy s.r.o. je nejen ekonomické, ale také ekologické!