002Potřebujete spolehlivou společnost, která působí na českém trhu mnoho let a nabízí kvalitní služby za přijatelné ceny? Na českém trhu a to především v regionu Praha a okolí a Středočeském kraji působíme již od roku 1991. Jsme řádným členem Českého sdružení pro výtahovou techniku.

Nabízíme odborné a profesionální služby za bezkonkurenční ceny. Zašlete nám svoji nezávaznou poptávku a my vám vypracujeme předběžnou cenovou kalkulaci.

Řešíme a provádíme servis i atypických výtahů. Garantujeme rychlost opravy výtahů nejpozději do 24 hodin a opravy i o víkendech a státních svátcích.

Servis zahrnuje:

  • odborné a provozní prohlídky výtahů dle normy dle ČSN 274002
  • opravy závad výtahů zjištěných při zkouškách a prohlídkách
  • opravy poruch výtahů
  • mazání výtahů
  • čištění výtahových šachet

Společnost BŘÍZA Výtahy s.r.o. pro vás zajistí kompletní servis zahrnující nonstop servis výtahů a pohotovostních služeb včetně vyprošťování osob z výtahů. Nabízíme také poradenskou činnost. Naši servisní technici se pravidelně účastní odborného školení. Jsme profesionálové ve svém oboru. Garantujeme vám solidní a rychlé jednání.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. U nás provádíme servis všech typů a značek výtahů. Mimo jiné zajišťujeme revize výtahů, rekonstrukce výtahů, odborné zkoušky a inspekční prohlídky. Dále nabízíme k dodání osobní výtahy, nákladní výtahy, průmyslové výtahy, domácí výtahy, hydraulický výtah, výtahy pro vozíčkáře, schodišťový výtah, výtah do paneláku, autovýtahy, HOME LIFT, panoramatické výtahy a jídelní a servisní výtahy. Výtahy a odborný servis jedině od BŘÍZA Výtahy s.r.o.