Jsme předním dodavatelem výtahů a výtahové techniky a působíme na českém trhu od roku 1991. Zaměřujeme se především na region Praha a Středočeský kraj. Jsme členem Českého sdružení pro výtahovou techniku.

Zákazníkům garantujeme kvalitní služby za bezkonkurenční ceny, profesionální jednání, spolehlivost a certifikát kvality společnosti. Naši servisní technici absolvují pravidelná odborná školení pořádaná předními výrobci výtahů. Spolupracujeme např. se značkami Schindler, Otis, Kone, MSV, Thyssenkrupp, VVS, Schmitt a Sohn.

Pokud máte o naše profesionální služby zájem, tak nám pošlete poptávku a my vám vypracujeme předběžnou cenovou kalkulaci. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně. Realizujeme také nestandardní požadavky. Snažíme se zakázky vyřešit k 100% spokojenosti klientů.

Chcete si objednat služby společnosti BŘÍZA Výtahy s.r.o.? Stačí zadat do internetového vyhledávače klíčové slovo výtahy Praha.

Dále nabízíme komplexní servisní služby zahrnující také nonstop servis včetně vyprošťování osob z výtahů. Garantujeme nejkratší možné dojezdové časy k servisním zásahům. Opravy provádíme také o víkendech a svátcích.

Vyberte si společnost BŘÍZA Výtahy s.r.o. Díky dlouholetým zkušenostem poskytujeme špičkové služby včetně poradenské a konzultační činnosti.

BŘÍZA Výtahy s.r.o. odborník na správném místě!